tr

Osmangazi Arçelik Servisi

Osmangazi Arçelik Servisi

Osmangazi Arçelik servisi, Arçelik tarafından imal edilmiş olan cihazlara yönelik olarak bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Arçelik geniş bir ürün kataloğuna sahip olup günümüzde hem iş yerleri hem de evler tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Bununla beraber farklı sebeplerden dolayı arızalar meydana gelebilmektedir. Bunun yanı sıra periyodik bakımlar da yine oldukça önemlidir. Bu gibi durumlarda kişiler çözüm olarak ne yapabileceğini doğal olarak düşünmektedir.

Eğer kısa sürede çözüm bulmak, yaşadığınız soruna kalıcı bir son getirebilmek istiyorsanız  Bursa Arçelik servisi size aradığınız hizmetleri vermektedir. Profesyonel ekiplerimiz tecrübeleri ve yetkinlikleri ile sorunlarınıza etkili sonlar getirebilmektedir. Size sunduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, iletişime geçmeniz yeterlidir.

Osmangazi Arçelik Servisi Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Arçelik tarafından sunulan beyaz eşyalar, elektronik cihazlar ve diğer ürünler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bunların arızalanması kullanıcı deneyimini olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Bursa Arçelik servisi bu gibi durumlarda bakım ve onarım hizmetleri ile size destek olmaktadır.

Periyodik Bakımlar

Her ne kadar pek çok kişi tarafından önemsenmiyor olsa da periyodik bakımların önemi oldukça fazladır. Çünkü düzenli olarak yapılan bakım işlemleri cihazın ilk günkü gibi etkili şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Özellikle uzun süre bir şeyi kullanmak zamanla performansı etkileyebilmektedir.

Bunun yanı sıra cihazın arızaya neden olacak bir sorunu bulunuyorsa, bakım işlemleri esnasında bunların önceden fark edilmesi, müşteri bilgilendirildikten sonra çözüm sunulması da mümkündür. Böylece kullanıcılar verimli şekilde kullanıma devam edebilmektedir. Bu hizmetler müşteri cihazına ve modeline göre farklılık göstermektedir.

Osmangazi Arçelik servisi teknik ekipleri periyodik bakım işlemlerini detaylı, hızlı ve etkili bir şekilde yaparak, daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Onarım Hizmetleri

Bursa Arçelik servisi aynı zamanda onarım hizmetleri de verebilmektedir. Genel anlamda elektronik cihazlar, beyaz ev eşyaları ya da farklı makineler hassas bir şekilde kullanılmaması halinde arızalanabilmektedir. Genel anlamda şu gibi durumlar da yer almaktadır:

 1.  Dikkatsiz ve özensiz davranılması
 2. Cihazın darbe alması
 3. Kazaların meydana gelmesi
 4. Periyodik bakımların yapılmaması

Bunların neticesinde gerek verim düşmeleri gerekse cihazın tamamen kullanım dışı kalması gibi haller meydana gelebilmektedir. Osmangazi Arçelik servisi alanında tecrübeli olan ekipleri ile sorunun kökenine inerek kalıcı çözümler teklif etmektedir. Ekiplerimiz adrese geldikten sonra cihazı detaylı olarak incelemekte, böylece sorunun neden kaynaklandığını öğrenmektedir. Ardından da buna göre bir çözüm planlanmaktadır. Kullanıcıların onayını alındıktan sonra disiplinli bir şekilde çalışarak en kısa sürede çözümler teklif edilmektedir.

Osmangazi Arçelik Servisi Nasıl Çalışır?

Teknik servis işlemleri sayesinde eşyalarınızın sorunlarını etkili şekilde çözebilir, böylece kullanıma sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan Osmangazi Arçelik servisi bu kapsamda size profesyonel hizmetler vermektedir. En genel anlamıyla teknik servis ekipleri şu şekilde çalışmaktadır:

 1. Müşterilerin hizmet almak için iletişime geçmesi
 2. Müşteriden cihaz, cihaz modeli, sorunun ne olduğu gibi bilgilerin genel anlamıyla alınması
 3. Müşterinin almak istediği hizmetin öğrenilerek, uygun olduğu gün ve saatin öğrenilmesi
 4. İlgili saatte adrese gidilerek gerekli çalışmaların yapılması

Her müşterinin sorunu ve cihazı farklılık gösterdiği için çözümlerin de kişilere göre özel sunulması gerekir. Bunun bilincinde olan Bursa Arçelik servisi her müşterisine verimli hizmetler vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda  tutarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iletişime geçmektir.

Osmangazi Arçelik Servisi İletişim

Teknik servis hizmetlerinden herhangi bir zamanda yararlanmak gerekebilmektedir. Zira arızalar günün herhangi bir anında yaşanabilir. Bu gibi bir durumda ne yapabileceğinizi düşünüyorsanız Bursa Arçelik servisi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Telefon numarası üzerinden arama yaparak hem bilgi alabilir, hem de adresinize ekipleri en kısa sürede çağırabilirsiniz.

Eğer iletişime geçtikten sonra ekiplerin hazırlıklı gelip, kısa sürede hizmeti tamamlamasını istiyorsanız iletişim esnasında bilgilerin doğru ve mümkün olduğu kadar ayrıntılı verilmesi önerilir. Bu sayede ekipler hazırlıklı şekilde gelerek çalışmalara en kısa sürede başlayabilmektedir.

Ayrıca genel anlamda beyaz eşyanız ya da elektronik cihazlarınız arızalıysa ya da bakım ihtiyacı duyuyorsa bunun teknik bilgiler istediği unutulmamalıdır. Kişisel müdahale yapmak sorunların daha fazla büyümesine neden olabilmektedir.

Bursa Arçelik Servisi Fiyat

Osmangazi Arçelik servisi fiyatı müşteriler tarafından iletişim kurmadan önce sık sık merak edilen konulardan bir tanesidir. Ancak bahsettiğimiz gibi bu hizmetler müşterilere göre özel bir şekilde planlanarak verilmektedir. Bu nedenle fiyatların ne kadar olduğu her müşteride farklılaşabilmektedir. Genel anlamda şu gibi konular fiyatlar üzerinde etken olabilmektedir:

 1. Cihazın ne olduğu
 2. Cihazın modeli
 3. Sorunun ne olduğu
 4. Sorun için nasıl bir çözüm uygulanması gerektiği

 Eğer uygun fiyatlar ile en iyi çözümleri bulmak istiyorsanız, Osmangazi Arçelik servisi ile iletişim kurabilirsiniz. Teknik servisimiz kaliteden ödün vermeden, size en iyi çözümleri teklif etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Başlık altında en çok sorulan sorulara ulaşabilirsiniz. Farklı sorularınız veya hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik Teknik Servis Hizmetlerini Kimler Kullanabilir?

Arçelik cihazınız arızalıysa ya da bakım gerektiriyorsa bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Teknik servisimiz kapsamlı hizmetler teklif etmektedir.

Ekipler Ne Zaman Adresime Gelir?

Osmangazi Arçelik servisi ekipleri sizin tarafınızdan verilen bilgilere göre gelmektedir. Hemen gelmeleri için bunu söylemeniz yeterlidir. Ancak günün farklı bir saati ya da değişik bir tarihte gelmelerini istiyorsanız bunun bilgisini de aynı şekilde iletebilirsiniz.

Ekipler Hangi İşlemleri Yapar?

Teknik servis ekipleri müşterilerin sorunlarına ve cihaza göre özel bir şekilde hareket ederek çalışmaktadır. Bu bakımdan bakım ve onarım kapsamında hangi hizmetlerin yapıldığı değişkenlik gösterebilmektedir.

Call Now Button0224 503 3966