tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Bursa Servis Hizmeti, beyaz eşya teknik servisi alanında faaliyet göstermektedir. 10 yıllık deneyim ve uzman kadromuzla müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Firmamızın misyonu, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, beyaz eşya tamirinde güvenilir bir marka olmaktır. Bu misyon doğrultusunda, her zaman yeniliklere açık olup, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Müşteri odaklı çalışma prensibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm sunmak için yoğun çaba harcıyoruz. Teknik servis ekibimiz, beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış ve son teknolojileri takip eden profesyonellerden oluşmaktadır.

Firmamızın vizyonu, beyaz eşya teknik servisinde Bursa’da lider bir firma olmaktır. Bu hedefe ulaşmak için, kalite standartlarımızı sürekli yükseltiyor, müşteri memnuniyetini arttırmak için çalışıyoruz.

5 personelimizle, müşterilerimize hızlı ve etkili bir şekilde hizmet veriyoruz. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımımızla, müşterilerimizin bize duyduğu güveni her geçen gün arttırıyoruz.

Firmamızın değerleri arasında dürüstlük, saygı, iş ahlakına uygunluk ve kalite yer almaktadır. Bu değerler doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Beyaz eşya teknik servisi konusunda kaliteli hizmet almak isteyen müşterilerimizin tercihi olan firmamız, gelecekte de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektördeki liderliğini sürdürecektir.

Nasıl Çalışıyoruz
Fiyat politikanız nedir?

Ucuz fiyatlarla hizmet sunan firmamız, öncelikli olarak müşterilerinin bütçesini düşünerek kaliteli ve güvenilir bir teknik servis imkanı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti ile sürekli tercih edilebilirlik politikasını izlemekteyiz.

Kullandığınız parçalar orjinal mi?

Servis ekiplerimizin kullandığı tüm parçalar, arızalı cihazınız ile birebir uyumlu orijinal parçalardan oluşmaktadır.

Yetkili servis olarak mı hizmet veriyorsunuz?

Bursa geneli tüm marka ve model cihazlar için özel teknik servis hizmeti veriyoruz. Kullandığımız parçalar orijinal olmakla beraber 2 yıl garantili, servis hizmetimiz ise 6 ay garantilidir.

Call Now Button0224 503 3966